درباره ما

گروه نوین تک Nowintech

گروه نوین تک  Nowintech فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه طراحی،تولید،فروش پکیج های پیش ساخته تصفیه خانه فاضلاب صنایع مختلف و بهداشتی فعالیت  خود را آغاز نمود و توانست در طی این مدت با عنایت به لطف پروردگار و بهره گیری از گروهی های مجرب در تولید و نصب و با استفاده از تجهیزات و مواد اولیه مرغوب  تولید سیستم های تصفیه خانه دلخواه مشتریان گرامی را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام رساند.

واحد فروش

 واحد فروش گروه نوین تک  Nowintech  با کادری مجرب در زمینه مشاوره فنی و مهندسی فروش آماده ارائه هر چه بهتر اطلاعات فنی، طراحی و فروش  پکیج های پیش ساخته تصفیه خانه کامپوزیتی  فاضلاب صنایع مختلف و بهداشتی به شما مشتریان گرامی می باشند.

واحد تولید

واحد تولیدی گروه نوین تک  Nowintech  مستقر دراستان  زنجان با بهره گیری از فناوری و دستگاهای روز دنیا و با استفاده از نیروی متخصص و کادر مجرب اقدام به تولید پکیج های پیش ساخته تصفیه خانه فاضلاب صنایع مختلف و بهداشتی  نموده است.

گروه نصب

 از آنجا که در تصفیه خانه های صنعتی و بهداشتی نحوه نصب و اجرا از اهمیت خاصی برخوردار است  گروه نوین تک  Nowintech با شناخت نقاط بحرانی دارای اهمیت در نصب و اجرای محصولات خود از پرسنل مجرب بهره گرفته که حداکثر کیفیت را در  نصب خواهد داشت.

واحد بازرگانی

فعالیت ما در سال های اخیر گسترده تر شد و با ایجاد بخش بازرگانی توانستیم از تجربیات خود در مشاوره ، تجهیز و راه انداز تصفیه خانه های صنعتی  برای سایر همکاران استفاده نماییم. هم اکنون این گروه اقدام به حضور و صادرات محصولات خود در بازار کشورهای همسایه همچون عراق  و .. نموده است. تهیه و توزیع  تجهیزات تصفیه خانه های صنعتی و بهداشتی نیز از سایر فعالیت های ما می باشد.

گروه نوین تک Nowintech

ما آخرین تکنولوژی های روز دنیا را به شما تقدیم خواهیم کرد

کلیدواژه خود را وارد کنید